×

Opticsunn "FARKINI YARAT"

XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 8503022294
Haftanın her saati 7/24

Soru & Cevap

  1. Aldığım ürünü iade edebilir miyim 

Türkiye’de satılan her ürün de iade olduğu gibi opticsunn firmasının sattığı ürünlerde de iade durumu mevcuttur  1. Ürünüm defolu gelirse bu problem nasıl çözülür

Ürünler Fabrikada çıktıktan sonra kalite kontrol departmanımıza sunulur, Gözle görülen herhangi bir problem ile karşılaşılırsa direk müdahale edilir. Olası durumlarda Firma ürün güvenliğini sağlamaktadır.

  1. Size neden güvenmeliyim


  1. Yasal bir firma mısınız.


Türkiye’de Ticaret Bakanlığına bağlı, Vergi usulü kanunlarınca hareket eden bir Firmayız.


  1. Ürün seçiminde nelere dikkat etmeliyim 

Ürünler siz müşterilerimize sunum aşamasında bir çok fotoğrafla algı oluşturulmaya çalışmak için instagram ve website ile desteklenmektedir. Ürün seçerken buna dikkat etmeniz yeterlidir. Daha sağlıklı sonuç olmak isterseniz. Göz hekiminize danışarak daha kontrollü hareket edebilirsiniz.


  1. Kargom kaç gün içinde ulaşır

Kargo siparişten itibaren 3 -4 iş gününde Türkiye’deki müşterilerimize ulaştırılmaktadır. 

  1. Kargo ücretsiz mi 

Kargo ücreti ek olarak 10 tldir.

  1. Kapıda ödemede ek ücret ödeyecek miyim

Kapıda ödeme durumunda ortay çıkan fark tamamen kargo firmasından kaynaklı olup kesinlikle firmamızın bu durumdan bir kazancı yoktur.

  1. Numaralı lens ve gözlük alımı konusunda desteğiniz mevcut mu

Lens kullanımına ait kullanım klavuzu

KULLANIM TALİMATLARI

Gözlerinizi düzenli olarak muayene ettiriniz ve kontak lens kullanımınızla ilişkin uyarı ve talimatlara uyunuz. Lütfen kullanmadan önce önemli güvenlik tedbirleri için KULLANIM TALİMATLARINI okuyunuz.

LENS KULLANMADAN ÖNCE

Lensleri kutularından çıkarmadan önce ellerimizi kalıp sabun ile yıkayıp kağıt havlu ile kurulayınız. Avucunuz içine bolca lens solüsyonu dökerek lensinizi solüsyon ile hafife parmağınızla ovarak durulayınız. Musluk suyunun kontak lensle temas etmemesine dikkat ediniz

DEZENFEKSİYON

Lensi takmadan önce ve çıkardıktan sonra her zaman bolca lens solüsyonu ile avucunuzun içinde durulayınız.  Her seferinde yıkadığınız lens kabının içine yeni lens solüsyonu koyarak lenslerinizi içinde saklayınız .

Eğer kontak lenslerinizi unuz süre boyunca kullanmıyorsanız mutlaka lens solüsyonunu haftada bir değiştiriniz.

Kullandığınız kontak lens solüsyonun da belirtilen dezenfeksiyon süresine (lenslerin micro organizmalardan tamamen arınması için lens kabında solüsyonun içinde aralıksız kalması gereken süre) uygun hareket ediniz

UYARI VE ÖNLEMLER

Düzenli bir şekilde göz hekiminize muayene olunuz .

Kontak lenslerinizi başkasına kullandırmayınız. Kişisel kullanıma mahsustur. Göz hekiminizin talimatlarına uyunuz.

Gözlerinize herhangi bir rahatsızlık hissettiğinizde bir an önce göz hekiminize başvurunuz.

Kontak lenslerle havuza ve denize girilmesi sağlığınız için tehlike oluşturabilir.  Lenslerle uyumak sağlık açısından tehlike oluşturur. Farklı kullanım yöntemleri için hekiminize başvurunuz.


  1. Ürünleriniz orijinal mi.

Ürünlerimiz faturalı ürünlerdir. Maliye Bakanlığı yapısına uygun stok takip çizelgesi izlenilmesi için Orjinal ürünler olmak zorundadır.


Opticsunn

Size nasıl yardımcı olabiliriz?